magictown.pl

Strona o lifestylu, urodzie i zdrowiu.

Lifestyle Moda

Nowy styl, nowa moda

Tym razem skupimy się na tym, żeby stworzyć swój własny, oryginalny styl, który będzie zachwycał, przyciągał wzrok i sprawi, że sami będziemy się w tym naprawdę dobrze czuli. W takim razie powinniśmy się z to dobrze wziąć, jeśli nie chcemy potem żałować każdego błędu, którzy przy tym popełnimy. Na samym początku wymieńmy wszystko, co nam się w jakiś sposób rzuciło ostatnio w oczy, a co na pewno w swój sposób do nas pasuje. To sprawi, że będziemy mieli na liście torebki z wikliny oraz wiele innych rzeczy, które na swój sposób są naprawdę cudowne, rzucające się w oczy, ale przede wszystkim piękne i takie, że do nas pasują. W takim razie nie marnujmy czasu i zacznijmy działać.

Nowa moda w ubraniach


Listę zaczniemy od ubrań. Może widzieliśmy ostatnio piękną zdobioną koszulkę z krótkim rękawem, na której były wyszyte piękne, złote róże. A może rzuciło nam się w oczy to, jak jednak dziewczyna miała na sobie bluzkę z napisem, który zdawał nam się cytatem z jednej z mniej znanych książek. No cóż, na pewno było tego wiele. Potem spodnie. Na pewno nie interesują nas dziury na kolanach. W końcu jest to już stare, nudne i mało kto w tego korzysta. O wiele lepiej ubrać jakieś nowe dżinsy, które się wyróżniają jakimiś naszywkami, jak róże, kwiatki i wiele innych ciekawych rzeczy. Na pewno jednak zwróciły uwagę na buty. Niby tak prosta rzecz, ale na pewno ważna i warta uwagi. Powinniśmy jej poświęcić dłuższą chwilę. Nie każda kobieta przecież przepada za długimi i wysokimi szpilkami, na których łatwo skręcić kostkę. Zwłaszcza gdy się na nich nie chodziło i się ich dobrze nie oswoiło. Nie, wtedy o wiele lepiej skupić się na tym, by ubrać koturny lub po prostu płaskie podeszwy. Po co się męczyć, niszczyć kręgosłup, gdy możemy o siebie zadbać o sprawić, że poczujemy się naprawdę dobrze w naszej własnej skórze.

Nowa moda w dodatkach

Dobrze, ale co dalej. Są jeszcze dodatki. Zacznijmy od czegoś takiego jak torebki z wikliny. Tak, to ona rzuciła się nam w oczy podczas ostatniego spaceru z psem po okolicznym parku. Wiemy, że wspaniale prezentuje się z dżinsami oraz luźną bluzką. Jednak to nie jedyna możliwość, z jakiej zamierzamy skorzystać, gdy kupimy własną torebkę. Mamy przecież w szafie ogrom ubrań, które chętnie wykorzystamy i sprawdzimy, jak się prezentują w takim połączeniu. Na pewno przekonamy się, że można wiele zrobić, gdy ma się odpowiednie dodatki i ma się dobry gust. W końcu same już nieraz dopasowywałyśmy wszystko pod piękna torebkę i wiemy, jak to dokładnie wygląda. Dzięki temu ta praca jest dla nas o wiele przyjemniejsza i sprawia, że nie marnujemy tak wiele czasu na głupoty.

Poza tym warto pomyśleć o tym, co jeszcze możemy dokupić. Może warto zadbać o jakiś kolejny drobny dodatek, który będzie wspaniale wyglądać, a do tego świetnie się prezentował w połączeniu z innymi rzeczami, które będziemy mieli na sobie. W każdym razie na pewno warto poświęcić trochę czasu na modę i sprawdzić, co jeszcze możemy zrobić, by wyglądać wystrzałowo każdego dnia naszego życia. Nie marnujemy czasu na głupoty, lecz działamy.