magictown.pl

Strona o lifestylu, urodzie i zdrowiu.

Lifestyle Moda

Nowy styl, nowa moda

Tym razem skupimy się na tym, żeby stworzyć swój własny, oryginalny styl, który będzie zachwycał, przyciągał wzrok i sprawi, że sami będziemy się w tym naprawdę dobrze czuli. W takim razie powinniśmy się z to dobrze wziąć, jeśli nie chcemy potem żałować każdego błędu, którzy przy tym popełnimy. Na samym początku wymieńmy wszystko, co nam się w jakiś sposób rzuciło ostatnio w oczy, a co na pewno w swój sposób do nas pasuje. To sprawi, że będziemy mieli na liście torebki z wikliny oraz wiele innych rzeczy, które na swój sposób są naprawdę cudowne, rzucające się w oczy, ale przede wszystkim piękne i takie, że do nas pasują. W takim razie nie marnujmy czasu i zacznijmy działać.

Nowa moda w ubraniach


Listę zaczniemy od ubrań. Może widzieliśmy ostatnio piękną zdobioną koszulkę z krótkim rękawem, na której były wyszyte piękne, złote róże. A może rzuciło nam się w oczy to, jak jednak dziewczyna miała na sobie bluzkę z napisem, który zdawał nam się cytatem z jednej z mniej znanych książek. No cóż, na pewno było tego wiele. Potem spodnie. Na pewno nie interesują nas dziury na kolanach. W końcu jest to już stare, nudne i mało kto w tego korzysta. O wiele lepiej ubrać jakieś nowe dżinsy, które się wyróżniają jakimiś naszywkami, jak róże, kwiatki i wiele innych ciekawych rzeczy. Na pewno jednak zwróciły uwagę na buty. Niby tak prosta rzecz, ale na pewno ważna i warta uwagi. Powinniśmy jej poświęcić dłuższą chwilę. Nie każda kobieta przecież przepada za długimi i wysokimi szpilkami, na których łatwo skręcić kostkę. Zwłaszcza gdy się na nich nie chodziło i się ich dobrze nie oswoiło. Nie, wtedy o wiele lepiej skupić się na tym, by ubrać koturny lub po prostu płaskie podeszwy. Po co się męczyć, niszczyć kręgosłup, gdy możemy o siebie zadbać o sprawić, że poczujemy się naprawdę dobrze w naszej własnej skórze.

Nowa moda w dodatkach

Dobrze, ale co dalej. Są jeszcze dodatki. Zacznijmy od czegoś takiego jak torebki z wikliny. Tak, to ona rzuciła się nam w oczy podczas ostatniego spaceru z psem po okolicznym parku. Wiemy, że wspaniale prezentuje się z dżinsami oraz luźną bluzką. Jednak to nie jedyna możliwość, z jakiej zamierzamy skorzystać, gdy kupimy własną torebkę. Mamy przecież w szafie ogrom ubrań, które chętnie wykorzystamy i sprawdzimy, jak się prezentują w takim połączeniu. Na pewno przekonamy się, że można wiele zrobić, gdy ma się odpowiednie dodatki i ma się dobry gust. W końcu same już nieraz dopasowywałyśmy wszystko pod piękna torebkę i wiemy, jak to dokładnie wygląda. Dzięki temu ta praca jest dla nas o wiele przyjemniejsza i sprawia, że nie marnujemy tak wiele czasu na głupoty.

Poza tym warto pomyśleć o tym, co jeszcze możemy dokupić. Może warto zadbać o jakiś kolejny drobny dodatek, który będzie wspaniale wyglądać, a do tego świetnie się prezentował w połączeniu z innymi rzeczami, które będziemy mieli na sobie. W każdym razie na pewno warto poświęcić trochę czasu na modę i sprawdzić, co jeszcze możemy zrobić, by wyglądać wystrzałowo każdego dnia naszego życia. Nie marnujemy czasu na głupoty, lecz działamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *