magictown.pl

Strona o lifestylu, urodzie i zdrowiu.

Lifestyle Moda

Jak nosić marynarki oversize?

Marynarka to bez wątpienia jeden z najlepszych elementów garderoby w szafie każdej kobiety. Warto mieć przynajmniej kilka różnych marynarek utrzymanych w klasycznych kolorach, ale też na przykład marynarki oversize, która świetnie zastępują nawet płaszcz wczesną wiosną czy wczesną jesienią. Jakie marynarki warto wprowadzić do swojej garderoby w tym roku? Poniżej krótki i skondensowany przewodnik dla kobiet chcących urozmaicić swoją szafę o nowy żakiet.

Biała marynarka na wiosnę i lato


Na wiosnę i na to warto do swojej szafy wprowadzić po prostu przynajmniej jedną białą marynarkę. Jeżeli chodzi o modne kroje to bez wątpienia przodują tutaj marynarki oversize bez zapięcia, ale bardzo popularne są też marynarki smokingowe oraz marynarki pudełkowe. Każdy ten krój sprawdzi się doskonale w innych sytuacjach. Jeżeli chodzi o białe marynarki oversize to najlepiej będą wyglądały w połączeniu na przykład z bardzo dopasowanymi jeansami albo w roli krótkiego płaszczyka na wiosnę. Biała marynarka w stylu smokingowym będzie natomiast doskonałym uzupełnieniem bardzo wizytowych kreacji na przykład z okazji ślubu czy do teatru albo filharmonii. To naprawdę bardzo elegancki element garderoby i z pewnością sprawdzi się właśnie w takich sytuacjach wymagających wyszukanych stylizacji. Biała pudełkowa marynarka to za świetne uzupełnienie krótkich i bardziej dopasowanych sukienek na przykład do pracy. Do tego typu Creative świetnie sprawdzą się jednak również marynarki oversize.

Wiosenny marynarki w kratę


Marynarka to wręcz idealna odzież wierzchnia na wiosnę. latem marynarki mogą okazać się już być zbyt ciepłe i nie będzie się bo nie za często sięgało z rana. Sklepach jest teraz bardzo duży wybór pięknych marynarek w różne delikatne wzory w kratkę. Z powodzeniem można wybrać również model w tak zwaną jodełkę. Kupując na przykład marynarkę wykonaną z mieszanki lnu i bawełny lub samej wełny, będzie można nosić tego typu odzież wierzchnia praktycznie przez cały rok. Warto inwestować w dobre jakościowo marynarki. Oczywiście są one znacznie droższe od marynarek wykonanych na przykład z poliestru, ale też ich trwałość i sposób eksploatacji jest zdecydowanie lepszy. Inwestując w drugą marynarkę tak naprawdę wprowadza się do swojej szafy rzecz na wiele lat i wiele sezonów. Nie Można zatem kupować marynarki bez spojrzenia na metkę wszytą wewnątrz, na której znajduje się dokładny opis składu tkaniny, z której została ona wykonana.

Oczywiście wiosna to nie tylko marynarki. Jeżeli chodzi o inną modną odzież wierzchnia to warto tutaj między innymi postawić na niezwykle popularne kurtki jeansowe oraz kurtki parki. Te pierwsze świetnie sprawdzają się do wszystkich stylizacji zarówno bardziej sportowych, jak też bardziej kobiecych. To drugie będą natomiast doskonały na przykład do stylizacji w czasie wolnym, ale też do zestawów otrzymanych w tak modnym stylu militarnym. Nawet w szafie pełnej marynarek musi znaleźć swoje miejsce też coś bardziej luźnego. W końcu wiosna to tak wiele różnych okazji do tworzenia ciekawych stylizacji.