magictown.pl

Strona o lifestylu, urodzie i zdrowiu.

Idealny prezent na wieczór panieński
Moda

Idealny prezent na wieczór panieński? Bielizna erotyczna

Wybierasz się na wieczór panieński? To przemiły sposób na symboliczne pożegnanie stanu wolnego. Od przyjaciółek zwykle oczekuje się nie tylko organizacji takiej imprezy, ale też zabawnych prezentów. Najczęściej przyszłej pannie młodej wręcza się seksowną bieliznę. My podsuwamy nieco inny pomysł, jakim są kostiumy erotyczne.

Domówka lub wyjazd za miasto

Ile wieczorów panieńskich, tyle pomysłów na wspólne spędzanie czasu. Twoja przyjaciółka uwielbia domowe klimaty? Zaproś imprezowiczów do jej domu. Wiele atrakcji również można zamówić pod konkretny adres. Wolicie wyjazd za miasto? Taka wyprawa może potrwać dłużej niż jeden wieczór, ale też będzie mieć swój urok. Jednym z zabawniejszych, stałych punktów programu jest wręczanie prezentów. W tej roli świetnie sprawdzą się kostiumy erotyczne. Nie są tak praktyczne jak bielizna, ale za to wprawią w zachwyt przyszłego małżonka. Zwłaszcza jeśli motyw przewodni będzie odpowiadał jego marzeniom erotycznym.

Rozpalić zmysły odpowiednim fasonem

Kostiumy erotyczne to cała gama zestawów ubrań. Różnią się między sobą ilością elementów, kolorem i pomysłem. Chcesz wybrać kostium, który ubarwi wieczory we dwoje? Wiedz, że jej mężczyzna zachwyci się praktycznie każdym erotycznym wdziankiem. Jakie motywy uchodzą za najbardziej popularne? Panowie zwykle uwielbiają stroje pielęgniarki i policjantki. To zawody, które wymagają stosownego ubioru – munduru lub fartucha. Erotyczny kostium ma wszystko to, co należy: kołnierzyk, mankiety, kieszonkę na piersi. Jest też cudownie króciutki i mega seksowny.

Nietuzinkowe kostiumy erotyczne

Wieczór panieński wymaga szczególnej pomysłowości. Dlatego warto wyjść poza standardowe rozwiązania i poszukać bardziej pikantnych motywów. Jedną z silniejszych męskich fantazji erotycznych jest pokojówka. Kostium utrzymany w takiej tematyce może mieć krój seksownego body, lub koronkowej sukienki. Taki zestaw warto wzbogacić o piórka do łaskotania lub inny atrybut do intymnych igraszek. Chcesz iść na całość? Kup przyjaciółce kostium diablicy, lub seksownego króliczka. W jednym i drugim przypadku materiału będzie niewiele, za to wrażeń podczas wieczoru mnóstwo.

Wieczór panieński i zabawa w przebieranki

Kostiumy erotyczne pobudzają wyobraźnię i zachęcają do zabawy. Jeśli planujesz wieczór panieński w formie domówki, zaproponuj innym uczestniczkom przebieranki. Każda z was może mieć swój strój erotyczny. Warto korzystać z własnych zasobów bieliźnianych, lub kupić coś ekstra na taką okazję. Jak dobierać rozmiar kostiumu? Dobrej jakości bielizna erotyczna sprawia wrażenie eterycznej, ale jest bardzo rozciągliwa. Warto sugerować się tabelą rozmiarów producenta. Jest ona zwykle dopasowana do konkretnego modelu kostiumu. Jeśli planujesz zakup przez Internet, konsultuj fason z pozostałymi uczestniczkami wieczoru.

Kostiumy erotyczne jako prezent przydają się nie tylko na wieczorze panieńskim. To idealny pomysł na pikantny upominek z okazji urodzin, imienin, a także walentynek.