magictown.pl

Strona o lifestylu, urodzie i zdrowiu.

przestrzeń w szafie
Moda

Jak zorganizować przestrzeń w szafie?

Organizacja szafy nie jest łatwa, oj nie. Jednak spokojnie – w końcu i Rzymu od razu nie zbudowano, a tu przecież mowa o pełnej zakamarków, damskiej szafie.

Organizacja przestrzeni w szafie – jak zacząć?

Potrzeba wielu kroków, aby naprawdę uzyskać nieskazitelny układ szafy, w której króluje moda plus size w najlepszej odsłonie. Próba zrobienia tego wszystkiego za jednym zamachem mogłaby Cię przytłoczyć. Z pewnością skończyłoby się na tym, że cała zawartość szafy wylądowałaby na podłodze, a Ty zrezygnowana z płaczem pośrodku tej góry ubrań, zamiast zamawiać kolejne nowości na Tono – więc najlepiej zrobić to etapami. Zacznij więc po prostu od zastanowienia się, jak chcesz uporządkować swoją szafę, zanim zaczniesz fizycznie przerzucać w niej wszystkie bluzy damskie plus size i porządkować akcesoria, które zbierałaś latami.

Jak uporządkować swoją szafę – od spodni po kardigan xxl

Spodnie, marynarki damskie duże rozmiary, topy, spodenki, swetry, buty – jeśli masz na to miejsce, nadaj każdej szafie osobną sekcję. Przechowuj każdy rodzaj odzieży w najbardziej wydajny i łatwo dostępny sposób.

Gdzie umieścić poszczególne elementy garderoby?

  • Szuflady – idealne miejsce na swetry, dzianiny, kardigan xxl;
  • Wieszaki – tuniki duże rozmiary, topy i bluzki, sukienki i spódnice;
  • Półki – buty, spodnie, dżinsy;

Jeśli chodzi o spodenki – można je zawiesić lub złożyć, w zależności od tego, na co masz miejsce. Zainstaluj system z organizerami w szafie, a wszystko będzie mogło być jeszcze lepiej zorganizowane. Możesz też zainwestować w kilka schowków lub przegródek na półki, aby oddzielić i przechowywać swetry, dżinsy, szorty i buty według koloru i rodzaju, aby szybciej znaleźć to, czego potrzebujesz. Naprawdę wtedy, jest to o wiele łatwiejsze!

Ponadto dzięki temu sprytnemu rozwiązaniu będziesz w stanie utrzymać porządek na półkach, nie rozrzucając wszystkiego, aby znaleźć jedną konkretną bluzkę. Nie wspominając o tym, że nie będziesz musiała się martwić, że za każdym razem, gdy wybierzesz jeden ze swetrów, że w tym samym momencie spadnie Ci na głowie cały stos pozostałych.