magictown.pl

Strona o lifestylu, urodzie i zdrowiu.

Lifestyle Moda

Co warto wiedzieć na temat stylu francuskiego

Od pewnego czasu w całej Europie niezwykle popularny jest styl francuski w modzie i generalnie noszeniu się. Warto odrobinę więcej dowiedzieć się na ten temat i właśnie w taki sposób stylizować się wiosną oraz latem. Francuzki uchodzą za prawdziwe znawczynie doskonałego stylu i warto je podziwiać i po prostu naśladować. Kluczem do ich pięknego wyglądu jest po prostu to, by nie przesadzać w tworzeniu stylizacji i trzymać się raczej prostych zestawów, stworzonych z ubrań o świetnej jakości. Trzymanie się tych kilku zasad pozwoli nie tylko świetnie dopracować swój styl. Dzięki temu moda francuska i wszystkie jej tajemnice przestaną być trudne.

Moda francuska dla przeciętnej polskiej dziewczyny


Francuzki uwielbiają nosić się z pewną nonszalancją. Ich styl ma zatem w sobie naprawdę bardzo dużo luzu, jednak to wszystko jest dopracowane i przemyślane. Najczęściej stawiają na doskonałej jakości rzeczy od francuskich projektantów i marek. Uwielbiają nosić między innymi jeansy w połączeniu z luźną białą koszulą i świetnymi butami, na przykład drewniakami lub kowbojkami. To właśnie buty są wyznacznikiem ich stylu i nie szczędzą pieniędzy na nową parę świetnej jakości szpilek czy wygodnych butów na co dzień. Dobrze pamiętać o tej zasadzie i wprowadzić ją również to swojej codzienności. Zakładanie świetnych jakościowo butów to zawsze dobry sposób na podniesienie swojego stylu o kilka szczebli wyżej. Paryżanki lubią ubrania dobrej jakości wykonane z takich materiałów jak na przykład jedwabna satyna lub organiczna bawełna. Te kobiety praktycznie nie noszą ubrań wykonanych z tkanin syntetycznych takich jak choćby akryl czy poliester. Moda francuska to zatem ubrania najwyższej jakości, które doskonale służą w szafie nawet przez wiele kolejnych sezonów i nigdy się nie nudzą. Mieszkanki Francji dużą uwagę przywiązują również do swojego makijażu oraz fryzury. To bardzo ważny element tworzenia stylizacji na co dzień i na ważne okazje. Jeżeli chodzi o makijaż to tutaj Francuzki najczęściej wybierają tak zwany no makeup, a zatem makijaż wykonany bardzo naturalnymi kolorami.

Co lubią Francuzki w modzie?

Francuzki lubią natomiast podkreślać usta jakimś wyrazistym kolorem szminki. Włosy noszą najczęściej rozpuszczone i w tak zwanym artystycznym nieładzie. Słyną w Europie z naprawdę świetnych sylwetek i zgrabnej figury. Po prostu nie tylko prowadzą aktywny tryb życia, ale też starają się jeść umiarkowane porcje i pić bardzo dużo wody. To właśnie dzięki temu moda francuska na wyjątkowe okazje jest tak wysublimowana i niezwykle kobieca. Sukienki są raczej zakryte, jednak sięgają często znacznie powyżej kolan. Wystarczy do nich założyć jakieś fantastyczne szpilki i prostą klasyczną biżuterię, aby prezentować się jak przysłowiowy milion dolarów. Bez wątpienia Francuzki wiedzą jak dobrze zadbać o swój styl i robią to bezbłędnie. To właśnie z Francji wywodzi się bardzo wielu znanych projektantów mody oraz nowych modowych marek. Warto zatem dowiedzieć się troszkę więcej o tej modzie i wprowadzić te zasady do swojego życia.