magictown.pl

Strona o lifestylu, urodzie i zdrowiu.

Studia w Pułtusku
Lifestyle

Studia w Pułtusku – jakie kierunki są możliwe?

Po maturze lub nawet przed, uczniowie szkół średnich zmagają się z wieloma dylematami. Głównym z nich jest ten dotyczący wymarzonego kierunku studiów. Nie od dzisiaj wiadomo, że ludzie diametralnie się od siebie różnią, przez co mają różne zainteresowania w kontekście przyszłego zawodu. Uczelnie wyższe doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego chętnie poszerzają swoje oferty, by zagwarantować maturzystom wiele możliwości. Dziś przyjrzymy się, o ma pod tym kątem do zaoferowania Pułtusk.

Uczelnie w Pułtusku – co warto wiedzieć?

Mieszkańcy województwa mazowieckiego nie muszą koniecznie iść na studia do stolicy. Wiadomym jest, że nie każdy maturzysta znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce w tak dużym mieście, jakim jest Warszawa. Warto więc skorzystać z oferty okolicznych uczelni. Przykładem mogą być studia Pułtusk. Kierunki, jakie oferuje uczelnia, fantastycznie wpiszą się w upodobania i zainteresowania wielu osób.

Nie warto zrażać się faktem, iż Pułtusk to niewielkie miasto. Nie oznacza to, że będzie miało kiepską ofertę, a dyplom uzyskany na uczelniach w tym mieście nie będzie nic znaczył dla pracodawców. Wręcz przeciwnie! Studia w Pułtusku to rewelacyjne rozwiązanie dla rodzonych mieszkańców miasta, którzy nie mają dość pieniędzy na zamieszkanie w Warszawie. Mimo tego, że w Pułtusku mieszka ok. 20 tysięcy osób, od kilku lat działa tam filia intrygującej Akademii Finansów i Biznesu Vistula – mowa tutaj o Akademii im. Aleksandra Gieysztora. Ta nowoczesna placówka zatrudnia nie tylko wykwalifikowaną kadrę, ale także oferuje bardzo wysoki poziom kształcenia w najróżniejszych kierunkach. Taki poziom edukacji, jaki można spotkać na Akademii Finansów i Biznesu Vistula, świetnie przygotuje studentów do owocnego życia zawodowego.

Jakie kierunki oferuje Akademia w Pułtusku?

Wbrew nazwie, jaką nosi Akademia Finansów i Biznesu Vistula, można na niej znaleźć wiele ciekawych kierunków, niekoniecznie związanych z ekonomią. Uczelnia oferuje mnóstwo rewelacyjnych dróg kształcenia, zgodnych z zamiłowaniami studentów, zapotrzebowaniem na rynku pracy oraz talentami. Niezależnie od tego, jakich kierunków kształcenia poszukujemy, z pewnością można postawić na studia Pułtusk. Kierunki, od humanistycznych, po ścisłe, to wspaniała alternatywa dla maturzystów, którzy nie chcą korzystać z oferty stolicy.

Studia Pułtusk – kierunki cieszące się największą popularnością

Bardzo dużym zainteresowaniem na Akademii cieszy się Administracja. Ten dość znany kierunek świetnie przygotowuje do pracy w prywatnych firmach, jak i w sektorze publicznym. Finanse i rachunkowość to kolejny rozchwytywany kierunek. Pozwala na zatrudnienie w instytucjach finansowych, księgowości, firmach ubezpieczeniowych, czy w rachunkowości.

Poza wyżej wymienionymi kierunkami kształcenia, Akademia oferuje Historię, Pedagogikę oraz Bezpieczeństwo Narodowe. Na przykładzie Akademii Vistula wyraźnie widać, że lokalne uczelnie potrafią zaoferować wiele ciekawych kierunków, które zainteresują młodzież wybierającą się na studia i szukającą nieszablonowych dróg kształcenia.