magictown.pl

Strona o lifestylu, urodzie i zdrowiu.

koszulki
Moda

Modne i stylowe koszulki z ciekawymi nadrukami

Stylowe koszulki z seriali cieszą się ogromną popularnością. Ot, chociażby dlatego, że każdy ma swój ulubiony sitcom, który śledzi z ogromnym napięciem. Takich seriali jest naprawdę ogromna ilość. Wymienić tu można chociażby Godzillę, Dom z Papieru, Batmana. Czy ktoś byłby w stanie odmówić koszulce z kultowym Kaczorem Donaldem? Chyba nikt nie jest w stanie mu się oprzeć. Warto jednak sprawdzić, z czym takie koszulki można nosić, aby móc bez problemu stworzyć modne stylizacje o każdej porze roku.

Koszulki ze spodniami

Koszulka związana z kultowym serialem to jeden z najbardziej klasycznych, uniwersalnych dodatków, który można nosić z ulubionymi jeansami. W szczególności, jeżeli jest mowa o tych z wysokim stanem. Joggery w wersji jeansowej cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet. Wpuszczona koszulka z serialu do środka to propozycja na wiele okazji. Wykonanie takiej stylizacji nie wymaga zachodu. W kilku prostych krokach można uzyskać bardzo ciekawy efekt, który pomoże podkreślić wszystkie atuty kobiecej sylwetki.

Koszulka jest możliwa również do dopasowania, jeżeli chodzi o zwykłe, klasyczne jeansy, których nie brakuje w żadnej szafie. Zarówno, jeżeli chodzi o szafę kobiety, jak również mężczyzny. Panowie z wielką przyjemnością wykorzystają możliwość wykonania takiej stylizacji np. podczas wyjścia z kumplami na piwo. Koszulki z seriali są noszone w ten sposób przez wielu mężczyzn.

Koszulki przez cały rok

Koszulka z dowolnego serialu jest doskonałą propozycją na cały rok. Można ją założyć do spódnicy. I to niezależnie jakiej długości. Może to być spódnica aż do samej ziemi, jak również mini. Połączenie obcisłej spódnicy z luźną koszulką stanowi absolutny hit, który chętnie wykorzystywany jest m.in. przez panie, udające się na spacer z dziećmi do parku.

Z czym można jeszcze nosić takie luźniejsze koszulki z zabawnymi nadrukami? Także z krótkimi spodenkami i to w każdym typie. Czy jest to mowa o spodenkach, jakie stworzone są dla kobiet, czy też dla mężczyzn.

Jak więc widać – koszulki z seriali można nosić do wszystkiego. Również zimą. Tylko że w tym okresie taka koszulka stanowić będzie za podkoszulek, który znajdować się będzie pod długim rękawem, zapewniając dodatkową ilość ciepła. Zarówno panie, jak również panowie, rezygnują już z klasycznych podkoszulek na rzecz właśnie takich lekkich koszulek. Tym bardziej, że dzięki nim, zawsze (jeżeli tylko będzie taka sposobność) będzie można pozbyć się długiego rękawa, nie bojąc się o to, co znajduje się pod spodem.