magictown.pl

Strona o lifestylu, urodzie i zdrowiu.

Najlepsze pączki w Warszawie
Uroda

Najlepsze pączki w Warszawie – gdzie ich szukać

Ciężko jest spotkać osobę, która nie lubi pączków. Słodka bułka z ciasta drożdżowego wraz z nadzieniem to ulubiony przysmak Polaków od XVI wieku. Obecnie są one najchętniej spożywane w karnawale, zwłaszcza w tłusty czwartek. Można po nie sięgać także przy innych okazjach. Świetnie sprawdzą się chociażby jako dodatek do kawy. Pytanie tylko, gdzie kupić najlepsze pączki w Warszawie?

Pączki od Magdy Gessler

Magda Gessler do doskonale wszystkim znana restauratorka i osobowość telewizyjna. Jest ona także właścicielką najstarszej restauracji w Warszawie – U Fukiera. To właśnie w tym lokalu znaleźć można tradycyjne polskie dania i przysmaki, w tym słynne pączki. Są one świeże i miękkie, uwodzą więc smakiem od pierwszego kęsa. Pączki dostępne są z nadzieniem malinowym lub wiśniowym. Zostały one wykonane z doskonałej jakości składników przez doświadczonych cukierników. Nic dziwnego, że są tak pyszne i przywołują wiele wspomnień. Zdecydowanie warto sięgać po nie częściej niż raz w roku. Umilą one spotkania rodzinne i z przyjaciółmi. Warto także poczęstować pączkiem gości z innych krajów, aby mogli przekonać się, jak wspaniałe są specjały polskiej kuchni.

Gdzie kupić pączki Magdy Gessler?

Istnieją dwie opcje aby skosztować pączków Magdy Gessler. Pierwsza z nich to wizyta w lokalu U Fukiera, który znajduje się w sercu Warszawy, czyli na Starym Rynku. Warto pamiętać, że jest to najstarsza polska restauracja, która uwodzi nie tylko smakiem, ale również niebanalną oprawą i swoją długą, bo sięgającą aż XVI wieku, historią. Osoby, które jednak nie mogą przyjść do restauracji bądź chcą skosztować pączków w swoim domu, mogą zamówić je drogą online. Delikatesy Magdy Gessler to internetowy sklep, w którym można zakupić różne specjały polskiej kuchni, w tym pączki z pyszną konfiturą. Dostawa jest realizowana za pomocą firmy kurierskiej, zaś wysyłka jest realizowana do 24h od złożenia zamówienia. Nie ma już potrzeby, aby wychodzić z domu, by zjeść tradycyjne polskie pączki doskonałej jakości.

Pączki ze słodkim nadzieniem to ulubiony przysmak wielu Polaków. Można kupić je w wielu cukierniach i sklepach. Niestety, często nie spełniają one oczekiwań – są suche, mają niewiele konfitury i bywają po prostu niedobre. Aby tego uniknąć, warto zakupić pączki w miejscu, które dba o jakość swoich wyrobów. Jest nim restauracja U Fukiera, która prowadzona jest przez Magdę Gessler. Dba ona o to, aby wszystkie dania były smaczne i zgodne z tradycjami. Nie inaczej jest w przypadku pączków, które uwodzą smakiem.

Sprawdź ofertę na https://delikatesy.ufukiera.pl/!